Б И В Ш И   М И Н И С Т Р И

 

 

petkovic 

Славиша Петковић

 јануар 2005. – новембар 2006.

 
Премијери:
Рамуш Харадинај
(3. децембар 2004. — 8. март 2005.)
 
Бајрам Косуми
(3. март 2005. – 1. март 2006.)
 
Агим Чеку
(10. март 2006. – 9. јануар 2008.)
 
Grbic 

 

 

Бранислав Грбић

 новембар 2006. – јануар 2008.

 
Премијер:
Агим Чеку
(10. март 2006. – 9. јануар 2008.)
 
 stankovic

 

 

 Бобан Станковић

јануар 2008. - септембар 2008.

 
Премијер:
Хашим Тачи
(9. јануар 2008. – 9. децембар 2014.)
 
 Rasic

 

 

Саша Рашић

септембар 2008. – фебруар 2011.

 
Премијер:
Хашим Тачи
(9. јануар 2008. – 9. децембар 2014.)
 
 Tomic

 

 

 Радојица Томић

фебруар 2011. – март 2013.

 
Премијер:
Хашим Тачи
(9. јануар 2008. – 9. децембар 2014.)
 
 jevtic

 

 

 Далибор Јевтић

март 2013. – децембар 2014.

 
Премијер:
Хашим Тачи
(9. јануар 2008. – 9. децембар 2014.)
 
 Jablanovic

 

 

 Александар Јаблановић

децембар 2014. – фебруар 2015.

 
Премијер:
Иса Мустафа
(9. децембар 2014. – 9. септембар 2017.)

 

logo kosovo 
Vlada Kosova
________________
Министарство за заједнице и повратак
 

Трг мајке Терезе
Косово Поље
038/200 16 502

 

038/200 16 502