B I V Š I   M I N I S T R I

 

 

petkovic 

Slaviša Petković

 januar 2005. – novembar 2006.

 
Premijeri:
Ramuš Haradinaj
(3. decembar 2004. — 8. mart 2005.)
 
Bajram Kosumi
(3. mart 2005. – 1. mart 2006.)
 
Agim Čeku
(10. mart 2006. – 9. januar 2008.)
 
Grbic 

 

 

Branislav Grbić

 novembar 2006. – januar 2008.

 
Premijer:
Agim Čeku
(10. mart 2006. – 9. januar 2008.)
 
 stankovic

 

Boban Stanković

januar 2008. - septembar 2008.

 
Premijer:
Hašim Tači
(9. januar 2008. – 9. decembar 2014.)
 
 Rasic

 

Saša Rašić

septembar 2008. – februar 2011.

 
Premijer:
Hašim Tači
(9. januar 2008. – 9. decembar 2014.)
 
 Tomic

 

Radojica Tomić

februar 2011. – mart 2013.

 
Premijer:
Hašim Tači
(9. januar 2008. – 9. decembar 2014.)
 
 jevtic

 

Dalibor Jevtić

mart 2013. – decembar 2014.

 
Premijer:
Hašim Tači
(9. januar 2008. – 9. decembar 2014.)
 
 Jablanovic

 

 

 Aleksandar Jablanović

decembar 2014. – februar 2015.

 
Premijer:
Isa Mustafa
(9. decembar 2014. – 9. septembar 2017.)

 

 

logo kosovo 
Vlada Kosova
________________
Ministarstvo za zajednice i povratak
 

Trg majke Tereze
Kosovo Polje
038/200 16 502